Share, , Google Plus, Pinterest,

Posted in:

Październikowe premiery w HBO.

Westworld – to będzie najważniejsza premiera HBO w październiku. Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki. Tu każdy może spełnić swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Nie ma w nim żadnych zasad ani ograniczeń, a dr Robert Ford (Anthony Hopkins), który zarządza parkiem, to bezkompromisowy wizjoner, który dąży do celu bez względu na cenę. Niespodziewana awaria sprawia jednak, że dotychczas usłużne ludziom roboty wpadają w morderczy szał.

Zrealizowany z rozmachem nowy serial HBO to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Jonathan Nolan. Plus gwiazdorska obsada: Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden i Jeffrey Wright (premiera 3 października w HBO o godz. 3 w nocy oraz powtórka 3 października o godz. 20.10)

Nie mniej ważne wydają się kontynuacje takich tytułów jak Ray Donovan i Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem. Pierwszy z nich doczekał się już 4 sezonu, natomiast drugi z wymienionych na początku roku rozpoczął 3 sezon.

Do ramówki dołączy jeszcze jeden nowy serial.  Rozwód z Sarah Jessicą Parker (serial HBO „Seks w wielkim mieście”) w roli dojrzałej kobiety, która po wielu latach małżeństwa postanawia rozwieść się ze swoim mężem. Na ekranie partneruje jej znany z filmu „Bezdroża” Thomas Haden Church (premiera 10 października w HBO o godz. 21.10).

Brand: Nowe wcielenie – dokument o niezwykłej przemianie Russella Branda, pełnego sprzeczności artysty, którego charyzma i zaangażowanie zmobilizowały miliony ludzi do przeciwstawienia się establishmentowi (premiera 5 października, HBO2).

Creed: Narodziny legendy – Rocky Balboa powraca na ring jako trener utalentowanego młodego pięściarza, który walczy o swoją przyszłość. Sylvester Stallone za swoją rolę otrzymał Złoty Glob i nominację do Oscara (premiera 16 października, HBO).

ź: Satinfo24 i własne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *